Garanti Ödeme Sistemleri Hakkında

Garanti Bankası tarafından 1999 yılında kurulan Garanti Ödeme Sistemleri, kredi kartı pazarının en hızlı ve etkin ürün geliştiricisi olarak çip bazlı, çok ve ortak markalı kart programları, ticari kartlar, sanal kartlar, işyeri pazarlama ve e-ticaret hizmetleri veriyor.

Projeleriyle sektöre yön veren ve pazarı geliştiren çalışmalar yapan Garanti Ödeme Sistemleri, Türkiye'nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartı Bonus ile alışveriş alışkanlıklarını değiştirdi.

Türkiye'de ve aynı zamanda uluslararasında örnek alınan birçok ilkin öncüsü olan Garanti, Türkiye'nin ilk ve gerçek mil programlı kredi kartı Miles&Smiles, ilk sanal kart, ilk çevreci kart, bozuk parayı ödeme sistemlerine dahil eden ve Avrupa'da ilk olan Bonus Trink, kişisel ihtiyaç ve beklentilere göre şekillendirilebilen FlexiCard, yatırım yapmak isteyenler için Altın Bonus, mobil Sim ile kredi kartı çipini bileştirerek dünyada NFC uygulamasını başlatan Bonuslu Avea, kredi kartı ve banka kartının toplu taşımada bilet yerine kullanılması gibi çalışmalara imza atarak ödeme sistemlerinin gelişmesinde büyük katkı sağladı.

Aldığı birçok uluslararası ödülün yanında gerçekleştirdiği projeler ile ödeme sistemleri konusunda dünyanın en iyi bankaları arasında gösterilen Garanti, bugün İzlanda'dan Fransa'ya, Hindistan'dan Yunanistan'a birçok bankaya danışmanlık hizmeti veriyor.

Bireysel kredi kartlarında Bonus, Miles&Smiles, American Express ana markaları ile müşterilerine ulaşan Garanti Çevreci Bonus, Aynalı Bonus, Şeffaf Bonus, taraftar kartları gibi yan ürünlerin yanında Bonus Card alt yapısı ile yaratılan Money Bonus, Flexi ve Altın Bonus gibi segmente edilmiş ürünleri ile ek fırsatların yanı sıra kişisel beğeni ve ihtiyaçlara da cevap veriyor.

Ticari kartlar portföyünde ise 4 grupta 9 farklı ürünü bulunan Garanti bu konuda Türkiye'nin en fazla ürün çeşidine sahip olan bankası. Bu alanda yaptığı çalışmalar ile ciro bazında lider olan Garanti, alışverişlerinizde nakit yerine kullanabileceğiniz banka kartı markası Paracardile de ciro bazında lider. Bonus Card markasını 2002 yılında bir ilke imza atarak diğer bankaların da kullanımına açan Garanti, oluşturduğu kart platformu ile pazara yepyeni bir model sunmuştu. Bugün kullanımda olan her 4 karttan 1'inin Bonus olmasını sağlayan bu çalışma sayesinde Bonus, Türkiye'nin en çok kullanılan ve en büyük kredi kartı programı konumunda bulunuyor.

Türkiye'de VISA, MasterCard, JCB, American Express®, CUP, Diners ve Discover kartlarını kabul eden tek işyeri ağına sahip Garanti Ödeme Sistemleri ayrıca işyerlerine POSmatik, Kolay Vezne, Ödeme Noktası, Kart Başvuru Noktası hizmetleri vermektedir. Tüm iş yerlerinin ödeme alanındaki her türlü ihtiyacını eksiksiz karşılayan GÖSAŞ ayrıca e-ticaret ve garantialisveris.com üzerinden e-perakende hizmetleri verirken dial-up POS, ADSL POS, Mobil POS ve Sanal POS gibi farklı ödeme çözümleri de sunuyor.


Vizyonumuz

Garanti Ödeme Sistemleri
olarak tüketici ve işyeri
dostu ürünlerle naktin
yerini almak.

Strateji

Pazarlama odaklı ekibimiz ve
gelişmiş teknolojik alt yapımızla
pazar ihtiyaçlarını iyi analiz etmek,
her segmentteki müşterilerimizin
ihtiyaçları doğrultusunda ürünler
geliştirmek ve bu ürünleri özel hizmet
ve kampanyalarla desteklemek.

Hedef

Hedefimiz ise "Cumhuriyetimizin
100. yılına denk gelen 2023 tüm
harcamaların kayıt altına alınmasını da
sağlayacak nakitsiz topluma ulaşmak"

euro.message madebycat ®