BonusFlaş uygulaması 2 milyon kez indirildi!

Türkiye'nin en çok sevilen kredi kartı Bonus'un, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve sektöründe bir ilk olan BonusFlaş uygulaması, kullanıma sunulduğu Kasım 2015'ten bu yana, 2 milyon kişi tarafından indirilerek yeni bir rekora imza attı. Toplamda 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşan BonusFlaş'ın tanıtımından bugüne kadar geçen 9 aylık sürede, uygulama üzerinden 3,9 milyon kampanya katılımı gerçekleştirildi. Marka işbirlikleriyle ayda ortalama 500 fırsat sunan BonusFlaş, seçkin markalarla düzenlediği özel kampanyalar sayesinde, kullanıcılarına ekstra indirim, taksit ve bonus/mil kazandırdı.

iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen BonusFlaş, kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi işlemleri tek bir platform üzerinde toplayan içeriği, hızlı ve pratik kullanım özellikleriyle kısa sürede müşterilerin beğenisini kazandı.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Vekili ve Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, "BonusFlaş uygulamasının bugüne kadar gördüğü ilgiden son derece mutluyuz. '1 yılda 1 milyon kullanıcı' hedefiyle yola çıktığımız BonusFlaş'ın, tanıtımının ardından 2 ay içinde bu rakama ulaşması ve 9 ay içerisinde 2 milyon kişi tarafından indirilmesi, bizim için ayrı bir gurur kaynağı oldu. Müşterilerimiz, uygulama içerisinde en çok kampanya katılım, kart harcamalarını görüntüleme, peşin yaptıkları işlemleri taksitlendirme ve kredi kartı borç ödeme fonksiyonunu kullanıyor. Türkiye'nin en sevilen kredi kartı Bonus'un, Türkiye'nin ilk ve gerçek mil programlı kredi kartı Miles&Smiles'ın, Türkiye'deki tek temsilcisi olduğumuz American Express Card'ın sunduğu ayrıcalıkları cep telefonlarına taşıyan BonusFlaş'ın, akıllı cihazların vazgeçilmez uygulamalarından biri haline geldiğini ve bu ilginin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Müşterilerimize her zaman fark yaratan, değer katan yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz." dedi.

BonusFlaş sayesinde kullanıcılar, sahip oldukları tüm Garanti banka kartı ve kredi kartlarını aynı platformda kolaylıkla kontrol etme imkânı buluyor. Kredi kartıyla yapılan pek çok işlemin yanı sıra hız ve kolaylık sağlayan uygulama, harcama alışkanlıklarını analiz ederek müşteriler için en uygun kampanyaları öneriyor. Kullanıcılar, tercih ettikleri kampanyaya tek bir dokunuşla katılabiliyor, güncel harcama, kalan limit, kazanılan bonus gibi bilgileri anlık takip edebiliyor. BonusFlaş uygulamasını yükleyen Garanti Bankası kart kullanıcıları, internet alışverişlerini, cep telefonları üzerinden sadece şifre girerek yapabiliyor. Belirli özelliklere sahip cep telefonu kullanıcıları, temassız POS özelliği olan üye işyerlerinde, kartlarını cüzdandan çıkarmaya gerek olmadan cep telefonlarıyla ödemeyi gerçekleştirebiliyor.

Rakamlarla BonusFlaş

Toplam İndirme Sayısı : 2 milyon (Kasım 2015 – Ağustos 2016)

2016 Sonunda Hedef İndirme Sayısı : 1 milyon müşteri

Kampanya Katılımcı Sayısı : 3,9 milyon

Kart Bilgisi Görüntüleme Sayısı : 27 milyon

Toplam Görüntüleme Sayısı : 283 milyon

1 Günde En Yüksek Görüntüleme : 2,7 milyon

Mobil finansal uygulama performansı : En Fazla İndirilen 5. uygulama ve kullanım oranı en yüksek (%65) finansal mobil uygulama

Basın Bülteni Dökümanları
euro.message madebycat ®